Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a legfőbb dolog, amire...

Mi a legfőbb dolog, amire internetezés során jöttetek rá?

Figyelt kérdés
Az internetező ember legfontosabb tanulsága.

2016. febr. 21. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hogy mennyire töménytelenül sok kretén ember leledzik a világban
2016. febr. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Használj jó vírusírtót.
2016. febr. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amire Ipor Sircer is. Egészen elképesztően magas a hülyék és a funkcionális analfabéták aránya a neten.

G.

2016. febr. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megszaporodtak a nagytudású emberek, amióta feltalálták a közösségi oldalakon a ctrl+c; ctrl+v; gombkombinációt.


A legfontosabb azonban, hogy nagy az isten állatkertje, és esélyes, hogy nyitva hagyta a kaput.


Itt felismerhető, hogy mi miért történik. Mennyire buták az emberek, mennyire nem érdekli őket a másik, mennyire kárörvendő mindenki, mennyire kihozza az állatot, hogy azt hiszik anoname az "avatar" mögötti lét.


Részint elmondható, hogy minden információ elérhető, így jó is lehetne a dolog, de az esetek túlnyomó részében valóban csak egy rakás retardált játszótere.

2016. febr. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

- hogy létezik a sperma és mi az (ráadásul elég későn... 15 éves koromban, nyilván lányként :D... nem nagyon világosítottak fel otthon, mert túl kényelmesek voltak hozzá)

- akármire keresel, bármikor szembejöhetsz vmi okádék beteg dologgal, szóval erre készülj fel (ez ilyen 17-18 éves koromban lehetett, kutyás képekre kerestem Google-ön, találtam egy cukit, rámentem az oldalra, nem néztem meg a címet, aztán egy olyan blogra kerültem, ahol arról beszéltek a nők, hogy használják a kutyájukat arra... 2 napig nem ettem utána... mondjuk azt sem értettem, hogy maradhatott fenn egy ilyen blog több hónapig, ráadásul az akkortájt egyik leghíresebb ingyenes blogszerveren)

- szakdogát simán meg lehet írni Google Booksból is :)

2017. máj. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ja, és tényleg az, hogy megdöbbentően sok buta, hülye, funkcionális analfabéta és emellett a tudására baromi beképzelt tuskó van a világban
2017. máj. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!