Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok belépni...

Tofeffe kérdése:

Miért nem tudok belépni citromail-be? Nem változtattam meg se a felhasználónevet sem a jelszót mégse enged belépni.

Figyelt kérdés
2016. febr. 25. 12:00
 1/5 Lajos54 ***** válasza:
Két eset lehet: egyik, hogy valamit rosszul írsz be, a másik, hogy valaki megtudta a jelszavadat, belépett, majd megváltoztatta a jelszót.
2016. febr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia, én is ugyanígy jártam ugyancsak citromaillel ma, tegnap este még beléptem most pedig nem tudok pedig nem változtattam semmin, talán náluk van valami hiba, merem remélni és nem törték fel a fiókot :(
2016. febr. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
ha régen nem léptél be, törlik a fiókod. próbáld meg, hogy enged-e újra beregisztrálni a címeddel
2016. febr. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Évek óta az egyik legmegbízhatatlanabb mail szerver a citromail.

Ennyi!!!

2016. febr. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Elfelejtettem az e-mail címemhez tartozó kódot. Rámentem a gyerekkori állat emlékeztető kérdésre, helyesen válaszoltam. Kiírt egy kódot, de nem enged be vele.

Miért lehet ez?


Pár napja vacakolok vele, többször próbáltam már... Többször próbálkozok, több gépen.

2022. jan. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!