Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Biztonságos-e az AliExpress.co...

Biztonságos-e az AliExpress.com-ról rendelni nagyobb összegben?

Figyelt kérdés

Egy telefont szeretnék rendelni erről az oldalról [link]

Eredeti-e a telefon? Tényleg kiküldik ide Mo.-ra vagy csak át verés?



2016. febr. 25. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ez egy piac.. annyira biztonságos, amennyire az eladó.
2016. febr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem. A vissza jelzések alapján az eladó meg bízhatónak tűnik, szerinted meg rendeljem tőle a telefont?
2016. febr. 25. 18:15
 3/11 suri gyuri válasza:
100%

Több,mint egy éve rendelek tőlük, eddig gond nélkül ment minden. Bővebbet itt: [link]

Egyébként ebben a topikban is többször volt erről szó, pl itt: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__76..

2016. febr. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Öhm szerintem az utóbbi linket el írtad mert az a link ugyan ez a topic. :)
2016. febr. 25. 18:27
 5/11 A kérdező kommentje:
De mindegy köszi szépen a linket meg fogom rendelni a telefont :)
2016. febr. 25. 18:28
 6/11 TappancsMancs ***** válasza:
Az Alibaba Group oldala, kínai cég, ha jól tudom a világ legnagyobb internetes forgalma az övék. Nm tehetik meg hogy csaljanak. Biztos rendben van. Én nem rendeltem tőlük semmit, de simán rendelnék. Azért olvass el mindent. Pont a nevenincs elérhetetlen cégekkel van gond.
2016. febr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Most abba ne menjünk bele hogy megérie az amit rendelni akarsz. Értelemszerű hogy nem. Illetve nemis egy nagy összeg.

Rendszeresen rendelek kínai,koreai oldalakról nagy összegben (100k fölött)

Volt már problémám nem 1x. Minden oldal közül amit eddig használtam az Aliexpress volt a legjobb. Mivel itt maga az oldal téríti meg a veszteségedet ha adódik...

Nincs az mint ami Ebay-en pl. Hogy az eladó meglép a pénzeddel nyugodtan...Sz*rik rá h bannolva lessz az oldalról. A pénzed a zsebében. Sok ilyen megy a mai napig Ebay-en... Bár nemis értem hogy nem megbízható eladótól miért rendel valaki. Nahde m1.

röviden. Mindig check az eladóra. Ha megbízható. nyugodtan lehet rendelni!

2016. febr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
nem rendeltem még innen és azt sem látom honnan jön de a vámmal számolj mert figyelik nagyon a telefonokat szóval nem fogod tudni elkerülni
2016. febr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, egy jó 40% pluszköltséget kalkulálj hozzá, hogy úgy is megéri-e.
2016. febr. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
44%
Barátnőmék 2db telefont rendeltek aliexpressről. Sima chinai postaval. Nem kellett vámot fizetniuk. A kinai postan könnyebben atcsuszik. Viszont ugye hosszabb a szallitasa. 3 het alatt er ide. En is sokat rendeltem mar alirol. Volt,hogy egy telefonkijelzoert,amit DHL hozott, azert is kellett vamot fizetnem. Viszont projektort kinai postaval rendeltem, azert sem kellett...
2016. febr. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!