Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vajon látták vagy nem?

Vajon látták vagy nem?

Figyelt kérdés
Ma a facebookon telefonrol, gorgettem lefele, és véletlen belikoltam egy olyan kepet (amelyet az egyik ismerosom likeolt) amely a melegekrol volt valamilyen kep, en rogton dislikeoltam mihelyst eszre vettem,hogy belikoltam. Na most az lehetseges,hogy a tobbieknek a hirfolyamaba megjelent az,hogy en likoltam, ugy h kb 1masodpercig volt belikolva,utána meg dislikolva??? Nem akarom,hogy melegnek nezzenek szoval segitsetek!! Koszi

2016. febr. 27. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég gáz vagy ha ennyitől halálra rémülsz.
2016. febr. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem halalra remultem, csak nem akarom hogy melegnek nezzenek, mert igyis egy joparan cseszegetnek az osztalyon belul, es nem akarok megtobb temat adni nekik
2016. febr. 27. 08:55
 3/7 A kérdező kommentje:
Szoval legszives segitsetek
2016. febr. 27. 08:56
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
Bocs, töltőn van az időgépem.
2016. febr. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Inkább valami normalis valaszt esetleg?
2016. febr. 27. 09:00
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges ezen izgulni, előfordulhatnak ilyen dolgok, de heterók is tetszikelhetnek ilyen témákat, ha valamiért úgy érzik, hogy ki kell állni a másság mellett. Előbb-utóbb kiderül, hogy látta-e valaki és, hogy akar-e majd ezzel piszkálni. Legrosszabb esetben visszavágsz: "azt hittem téged láttalak a haveroddal azért "lájkoltam", de amikor láttam, hogy nem te vagy, akkor visszanyomtam"...vagy vmi ilyesmi. :)
2016. febr. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a segitseged ment a zold kez :)
2016. febr. 27. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!