Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Valamit láttak kanadába,...

Valamit láttak kanadába, vajon UFÓ vagy légköri jelenség? Mit gondolsz?

Figyelt kérdés

Nagy sebességgel haladó, azonosítatlan repülő tárgyakról sikerült felvételt készítenie egy férfinek, az éjszakai égbolton Quebec városában, Kelet-Kanadában. A szemtanú 2013 október 24-én vette videóra a jelenséget.


Három fénylő tárgyat láthatunk az égen haladva, viszont a videó elején egy negyediket is megfigyelhetünk rajta. A felvételt 25.-én töltötték fel a videómegosztó oldalra, azóta több mint három ezren látták.


Ahogy máshol is a világon, Kanadában is gyakran észlelnek különös dolgokat az égen. Vajon mivel lehet magyarázni a fehér fénylő gömböket a felvételen, amik nagy sebességgel haladnak? Esetleg valódi UFO jelenséget sikerült lencsevégre kapni?


http://www.youtube.com/watch?v=p9JhHjp0zqc


Az esetet számos ufólógiai netes portáé lüzülte.Én a paranormalon olvastam.


Vajon ezek ufók vagy légköri jelenségek voltak? Melyik faj lehetett az ha ufó volt?



2013. okt. 28. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem szólok hozzá semmit, mert ezt az ufo kategóriát csak retardáltak olvassák-kommentálják, akiknek értelmes érvük nincs, csak pontozni tudnak.
2013. okt. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Szecsői Tibor ***** válasza:
0%
#1 Épp most szóltál hozzá, pont egy olyat, ami egész biztosan csak pozitív értékelést fog kapni.
2013. okt. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Ó hihetetlen a videón látni lehet a repülőgépek lámpa fényét le vagyok döbbenve. :O
2013. okt. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

"Szecsői Tibor "


Tisztában vagyok vele, és ez esetben tudom is hogy miért.

2013. okt. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Ez a troll fajból a provokátorok egy példánya. Mármint a kérdező.
2013. okt. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hol is van az a gyorsan mozgó repülő valami? Én nem látok semmit, csak egy provokátos szokásos zöldségeit.
2013. okt. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Információ Kapitány ***** válasza:

A paranormalt olvasni olyan, mint sajtreszelővel rejszolni. Mulatságos, de leginkább fájdalmas.



[link]

2013. okt. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Brigi (404 excsaja) ***** válasza:
mi az a paranormal?
2013. okt. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mélységes tisztelem! Itt egy UFO kutató barátnője. A paranormal.hu-n UFO történetek vannak.
2013. okt. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Missi_Key ***** válasza:
sztem a khm..hadsereg új fejlesztése khm
2013. okt. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!