Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Anotalk tapasztalat?

Anotalk tapasztalat?

Figyelt kérdés

Én sok meleggel találkozom ott, vagy bisexel. Ti mért mentek oda fel? Miről beszéltek? :D

16/F



2016. febr. 28. 19:59
 1/3 anonim válasza:
85%
Altalaban poenbol baratokkal hulyeskedni de ha unatkozok akkor is felnezek...de mar sokszor talalkoztam pervezekkel is meghat volt h egybol megadta a teloszamat pedig nm is kertem...vannak ott eleg furcsa emberek XD
2016. febr. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 not__found :( válasza:
87%
Anotalk egy "érdekes oldal" de komolyan :D Mindenféle embert megtalálhatsz rajta kb. de mondhatni mind nagyjából ugyan az csak annyira unatkozik trollkodni akar vagy ilyesmi hogy itt éli ki magát.. Szóval érdekes egy oldal.. Főleg amikor lánnyal akarsz beszélni erre fiúval beszélsz emrt azt állította be hogy lány, és ez fordítva és még sorolhatnám.. :D De persze ha normális vagy (meg türelmes mert sokszor rengeteget kell várni hogy adjon egy partnert..) akkor találhatsz normális lányokat. Csak ne úgy kezd hogy kor? név? meg ilyenek mert az a legundorítóbb.. :)
2016. márc. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
a 80%-a no comment..."kor? szexchat?" ilyenek, és persze senkiben sem bízhatsz meg. azt írja pl 17 éves közbe 14 nagyon ritkán fogtam ki jókat, viszont most egy sráccal nagyon nagyon jóban vagyok, anotalkon kezdtünk beszélgetni. szóval ha mázlid van akkor kifogsz egy ilyet, de én pl sokszor bosszankodtam a sok hülye miatt akikkel nem tudtam normálisan dumálni, ennyit meg nem ér meg
2016. máj. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!