Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » XP alatt nem tudom telepíteni...

XP alatt nem tudom telepíteni a skyp-ot? Hilfe!

Figyelt kérdés

Eddig mindig sikerült., de most valami megváltozott.

Próbálkoztam több régi verzióval is de nem ment aztán mindig felkínálódik a frissítés ami meg aztán már nem megy.

azt hiszem jelenleg a 7.18-as van

amikor az ikonra kattintok , mindig azt írja ki hogy nem tudott kapcsolódni a skype-hoz és egy smily könnyeket ejt.

Van valami ötlet?



#Skype #XP #telepítés Skype nem kapcsolódik
2016. febr. 28. 20:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert az XP már elavult. Nekem is XP gépem van, de már nem is frissít semmit. :'(
2016. febr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Megszűnt a támogatása teljesen áprilisban! Ezért nem is lesz hozzá Skype sem, főleg az mivel egy szintén Microsoft termékről van szó.
2016. febr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 axonbite ***** válasza:
próbáld telepíteni az xp sp3 javító csomagot talán segít ime a letöltő link: [link]
2016. márc. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

axonbite


Megnéztem ezt a service packot de ez több mint 300 Mb

ez egy új vindows telepítést jelentene?

vagy ez a a meglévőnek valamiféle kiegészítését?

Most töltöm le de nem tudom mi történik ha telepítem,

2016. márc. 2. 09:53
 5/19 A kérdező kommentje:

axonbite

szóval még azt kérdezném, hogy ehhez a szervizpack-3-hoz

melyik skype verzió meg még?

2016. márc. 2. 10:01
 6/19 axonbite ***** válasza:
Az sp3 windows xp-hez javítócsomag. Elég terjedelmes mert rengeteg javítást tartalmaz. Természetesen skype-t úgy keresd (pl.: skype letöltése windows xp) tehát kompatibilis legyen. A verziószám mindegy.
2016. márc. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 axonbite ***** válasza:
nem új telepítés a meglévőbe tesz javításokat és méghozzá jó sokat valamint olyasmik kerülnek az xp-be amik alapból nincsenek bent pl. (windows installer stb.)
2016. márc. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

axonbite

Letöltöttem a aservicepack 3-at

aztán beírtam hogy skype for servicepack xp-3

felajánlotta aa sky-t letöltésre letöltötte és telepítette a skype 7.18.85.112-tőt

Megint megjelent a skype ablaka a könnyező arccal és kiírja hogy nem tud csatlakozni.

2016. márc. 2. 10:18
 9/19 A kérdező kommentje:
"Sajnos nem sikerült csatlakozni a skype-hoz, kérjük ellenőrizze internetkapcsolatát"
2016. márc. 2. 10:20
 10/19 axonbite ***** válasza:
A skype - al kapcsolatosan még annyit ha a rendszeridő és dátum nincs jól beállítva hasonló gondjaid lehetnek mint ahogy azt fent írtad. A skype frissítéseket beállításokban tiltsd le.
2016. márc. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!