Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudom beállítani az...

Miért nem tudom beállítani az Outlookomat? A Neten Gmail.com-os fiókom van. Az Internetszolgáltatóm a UPC. A Googleban engedélyeztem az Imapot. A UPC ügyfélszolgáltatótól kértem a kimenő levelekhez az smpt port szűrés feloldását.

Figyelt kérdés

Az alábbi beállításokat használtam: imap. Gmail.com, Port:993, SSL titkosítással és smtp. Gmail.com, Port:465, ugyancsak SSL titkosítással.

Ennek ellenére nem működik. Eddig sem működött. Most próbáltam először. Azért szeretném, mert a munkahelyen is Outlookon keresztül történik a levelezés. Abban legalább meg tudok győződni arról, hogy elolvasták-e a leveleimet.



2016. febr. 29. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi honnan tudjuk, hogy miért nem tudod beállítani?

Se hibaüzenetet nem írtál, se azt, hogy mivel próbálkozol.

De ha megmondod, hogy mit ettem ma ebédre, akkor megmondom, hogy miért nem működik neked a outlook.

2016. márc. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lajos54 ***** válasza:

Ipor Sircer ne füllents! Ma még nem is ebédeltél (01:46) :)


Amúgy igazad van!


Kérdező:


Régebben volt ilyenre szükségem, akkor felírtam a sikeres beállításokat, ezek voltak:

Bejövő (IMAP): 993 SSL

Kimenő(SMTP): 587 TLS


google.com/settings/security/lesssecureapps - bejelölni, hogy bekapcsolva.

Nálam így működött.

2016. márc. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!