Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki feltörte a facebookomat...

Valaki feltörte a facebookomat. Hogyan deríthetném ki, ki volt az?

Figyelt kérdés
Valaki Feltörte a facebookomat. A fiókomba be van állítva, hogy jelezze ha máshonnan lépnek be. Eddig kb.10 külön ip címről léptek be. Próbáltam analizálni az ip címek alapján hogy honnan jelentkeztek be, de nem igazán találtam ehhez megfelelő programot. A legegyszerűbb az lenne ha jelszót cserélnék, de szeretném lebuktatni az illetőt. Szerintetek hogyan csináljam? Az Ip címeket lementettem. Van egy gyanúsítottam, de tagadná ha rákérdeznék.
2016. febr. 29. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. Örülj neki, ha visszaszerezted a fiókod, és ezentúl légy óvatosabb.
2016. febr. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem törte fel, csak kitalálta a jelszavadat.
2016. márc. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anti paladin ***** válasza:

Sehogy.

Ip cím alapján legfeljebb a szolgáltató tud információt adni, azaz csak a szolgáltató tudja megmondani hogy az adott ip cím melyik előfizetéshez volt hozzárendelve az adott időpontban.

De az is csak akkor ha a támadó nem használt valamilyen ip változtató megoldást.

2016. márc. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

aki ilyet csinál, az nyilván nem amatőr és proxyt használ


szóval sehogy se tudod kideríteni, ha az atyaúristen lennél akkor sem

2016. márc. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!