Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Wireless-N mini router repeate...

Roowland kérdése:

Wireless-N mini router repeater-en mit kell beállítani, hogy megfelelően működjön?

Figyelt kérdés

zte zxv10 h201l T-home-os a routerem.ugye böngészővel belépek a másik repeater csoda menüjébe.ott több opció közül lehet választani(router,AP,Repeater,Wisp)a wifit akarom erősíteni, ezért gondolom én, a repeater kell h legyen a választásom.csatlakoztatom, addig oké,wifi kapcsolat van is, de adatot nem tudok küldeni,ill. fogadni.Ha összekötöm a géppel és a modemmel(ZTE) a repeatert, akkor működik szépen.de pont ez lenne a lényeg, h odébb tudjam kábel nélkül használni.

Valakinek lenne ötlete , tapasztalata?



2016. márc. 1. 13:43
 1/8 CspCsj ***** válasza:

A repeater kézikönyve szerint állítsd be.

Ha nem adtak hozzá, akkor a gyártó weboldalán a típus alapján megtalálható.

2016. márc. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:) Természetesen úgy állítottam, de semmi.
2016. márc. 4. 11:22
 3/8 CspCsj ***** válasza:

Írd meg a típusát, rákeresek a gyártónál.


Esetleg nagyon röviden írd ide mit állítottál be.

Mint pl. itt a #2 hozzászólásban: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__1..

2016. márc. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A legegyszerűbb ha belinkelem milyen, mert nincs kimondottan márka:

[link]


A kérdés feltevésbe leírtam mindent hogyan csináltam.Itt egy link, ugyan ez a menüje,ezt is csináltam mint itt:

https://www.youtube.com/watch?v=P3YP8Ur0DBk

2016. márc. 5. 12:07
 5/8 CspCsj ***** válasza:
2016. márc. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen,lattam oket.de sajnos nem segitenek ezek sem a bajomon :)
2016. márc. 5. 14:48
 7/8 CspCsj ***** válasza:

A videókon is csak annyit csinálnak, hogy wifi-n rácsatlakoznak, majd a forrás router-t kiválasztják és beírják annak a jelszavát.

Ha te kábelen csatlakzva állítottad be, akkor lehet hogy automatikusan kábelen keres forrást.

2016. márc. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Arra jutottam, hogy egy másik hálózat, másik szolgáltató által biztosított internetet használva csatlakoztattam a kütyüt.Vezeték nélkül, kiválasztva a repeater opciót és már működött is.

Akkor most erősen elgondolkodtató, h itt mi lehet a probléma...

2016. márc. 6. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!