Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kinek mióta van tumblr-je?

Kinek mióta van tumblr-je?

Figyelt kérdés

Hány követője van? Hány blogot követ? És hányat posztolt eddig? Ma 1 hónapja van tumblim, és lehet, hogy sokat posztoltam vagy kevesen követnek:/ Érdekelne, hogy nektek melyik szám mennyi:)

Köszönöm mindenki válaszát, megy a zöld!



2016. márc. 9. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Nekem soha nem volt tumblim és valószínűleg nem is lesz soha...szóval minden nulla. :)
2016. márc. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pár éve van, de eleinte csak képkeresgélésre használtam.

A blogomat kb. 1 éve szerkesztem, de mivel saját rajzok vannak rajta, nem posztolok minden második nap, csak egy hónapban úgy háromszor, négyszer. Nincs sok követőm, 70valamennyi.

396 blogot követek, 3477 kedvelésem van. Ezen a blogomon reblog csak 2 van, asszem (nem is tudom, miért, lehet, hogy törölni fogom), többet nem is tervezek.


Van egy másik, amin szinte csak reblogok vannak, de azt igazából magamnak csinálom, hogy elmentsek olyan dolgokat, amiket később vissza akarok keresni...ilyen Pinterest funkciót lát el...


Most komolyan mások szerint posztolsz? Mi az, hogy túl sok? Ha azt mondom, igen, akkor innentől fogva kevesebbet fogsz? Ne szórakozz már...ne más véleménye irányítson már, hanem a sajátod.

2016. márc. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Kábé 1 éve, egészen pontosan 45.068 követőm van, egyet sem követek és a posztjaim 317.
2016. márc. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Előző vagyok elírtam tehát: a posztjaim száma 317*
2016. márc. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem 230 koveton lett, ugy h egy heten kb 2szer megyek fel es posztolgatok. Ez a 230 koveto eleg lassan gyult ossze mivel nem sajat nevvel vagyok reszigsztarlva. Es kb 250 embert kovetek mert van kb 30 ember akinek szeretem a blogjat, a tobbi 230 meg azok akik kovetnekk mert azokaat mindig visszakovetem :') ha szeretned h jobban beinduljon a tumblid tudok ajanlani jo embereket stb. Irj ott vagy valami nekem ez a tumblim:


[link]

2016. márc. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3 hónap, 692 poszt, 71 követő.

( [link] )

2016. aug. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!