Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Fiber Power 30-nál van...

A Fiber Power 30-nál van hűségnyilatkozat?

Figyelt kérdés

2016. márc. 10. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen illetve úgy sokkal olcsóbb (általában ha lejár a hűség nem kötelező meghosszabbítani, de árban rosszabbul jársz). Volt nekem is régen Fiber Power 30-as netem, amit idővel dupláztak is. A hűség lejárt, de nem foglalkoztam vele és sokáig úgy használtam (az egy picit emelkedett is talán). Egy jó idő után hívtak, hogy ha kötök megint hűséget, akkor sokkal jobban járok és végül így is lett hiszen nem mindegy, hogy 9k-ért van 60Mbps internet meg 30 analóg csatorna vagy 9,5k-ért van 240Mbps internet, 80 digitális csatorna meg ingyen hívási lehetőség minden vezetékes telefonra). Ha csupaszon akarsz egy ilyen előfizetést, akkor biztosan rá akarnak majd beszélni legalább egy év hűségre és úgy olcsóbb is lesz a havidíj, mint ha hűség nélkül menne (telefonon érdeklődj). A weboldaluk szerint 1 éves szerződéssel 4,5k/hó, 2 éves szerződéssel 3,5k/hó (+4 hónapig árkedvezmény és extra sávszélesség).
2016. márc. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van. De ez le van írva a honlapjukon is.


2 éves hűségnyilatkozat esetén az első 2 hónapban 2990, utána 3490 Ft/hó.

* [link]


1 éves hűségnyilatkozat esetén 4490 Ft/hó.

* [link]

2016. márc. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gyerekek ez a hűség még annál is felháborítobb, mint elsőre gondoltam. Eddig azt hittem a hűség azért van, hogy ne menjen át az ember másik szolgáltatóhoz. De én most meglepődve tapasztalom, hogy a Fiber Power 30-as csomagért, amiért én 3990 Ft-ot fizetek, azt maga a UPC már olcsóbban adja az új ügyfeleknek: 3490-ért! Vagyis a saját ügyfeleit szívatja meg a saját hűségcsomagjával, ami felháborító!
2016. márc. 11. 08:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez kb mindig is így volt. Aláírod a hűséget fix összeggel egy bizonyos időre. Később a csomag olcsóbb lesz és jönnek egyéb akciók is, hogy új előfizetőket is megfogjanak, így az újabb belépőknek már kedvezőbb ár juthat. Bár most megkukkantottam Én is az oldalt és azt látom, hogy a Mi előfizetésünk a Trio XL most 2 év hűséggel 12,5k, 1 év hűséggel 13,5k és hűség nélkül 15k. Ehhez képest most fizetek 10k-t és már régi előfizető vagyok (a csomagunk kb egy éves). De régen sokszor tapasztaltam én is, hogy az aktuális csomagom egy új belépőnek sokkal olcsóbb volt (ez most nem igaz, amin picit meg is lepődtem).
2016. márc. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Koplárovics Béci ***** válasza:

A UPC pont egy kicsit másképp kezeli a hűséget, mint általában. Gyakorlatilag bármikor köthetsz új hűséget, tehát amikor épp van, akkor is, ha vállalod, hogy onnantól kezdve az előfizetőjük maradsz a hűség idejére. Tehát akár most is jelentkezhetsz náluk, hogy szeretnéd az olcsóbb áron kapni az internetet, de akkor mától kezdődik majd a hűség.

Engem legalábbis kerestek már meg hűségidőszak alatt (alig 2-3 hónappal a kezdete után), egy új csomaggal, és akkor mondták ezt el. Sőt, ráadásul még csak a csomagban sem kell maradnom a teljes időszak alatt, "csak" amire vállaltam a hűséget, abban előfizetőnek kell lennem, tehát akár csökkenthetem is a csomagot (240-es net, digital gold HD, M-es telefon) minimális díjra (kb 6000, ha pl elköltöznék, és így még mindig jobban jönnék ki, mint a kötbérrel).

2016. márc. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

akárhogyis ez pofátlan és undorító


a hűség véleményem szerint azt jelenti, hogy hűséges vagyok a céghez


de hogy ugyanazért a szolgáltatásért én többet fizessek, mint az újonnan belépők, ez szerintem törvénytelen is, de legalább felháborító

2016. márc. 11. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!