Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Na most mi a helyzet a Pokemon...

Nyertes1000 kérdése:

Na most mi a helyzet a Pokemon x and y vel?

Figyelt kérdés
most akkor lelehet tölteni a Nindento 3ds-t és a Pokemon x vagy a y-t valahol ? tudnátok segíteni hogy, hogy áll most a helyzet ezekkel.

2016. márc. 14. 09:12
 1/5 A kérdező kommentje:
aham értem köszönöm a válaszokat -_-
2016. márc. 14. 10:53
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Alig több, mint egy óra telt el a kérdés feltétele és a kommented között, ne hisztizz, különben nem fog segíteni senki.


Működő 3DS emulator nincs, ha jól tudom egyetlen egy van a placcon, de az is elég laggos.


A játékokat be lehet szerezni, erre megvannak a megfelelő oldalak, de a google a barátod :)

2016. márc. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen működő 3DS emulátor a Citra, ez is hatalmas gépigényen sem tökéletes. Játékot torrentről szedhetsz.Használat előtt a játékot "decrypt"-elni kell, amiről van pár tutorial YouTube-on.
2016. márc. 16. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Krisipoke ***** válasza:
100%
Többek között ezért is inkább azt javasolnám, hogy szerezd be eredetiben. Na meg emulátoron nem tudsz cserélni meg harcolni másokkal, szóval az elég sokat elvesz az élményből.
2016. márc. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem! és köszönöm a választ! azért is írtam azt hogy ne maradjon megválaszolatlanul a kérdésem! Rengeteg érdekes és komoly kérdéssel találkoztam ami megválaszolatlanul maradt! és én tettem érte hogy ne kerüljek erre a sorsa (még egyszer köszönöm a válaszokat! nagyon sokat segítettetek)
2016. márc. 17. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!