Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van lehetőség arra, hogy a...

Van lehetőség arra, hogy a telefonom összekössem a pc-mmel, hogy a pc-n is tudjam használni a netet? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
2016. márc. 15. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Régebben egy NOKIA telefonnal ez működött (PC Suite), nem tudom, hogy a mai okostelefonok ezt tudják-e?

Az viszont biztos, hogyha 4 GB net van az okostelefonos előfizetéshez, a szolgáltató ad másik SIM kártyát az USB modemhez, így megosztva a mobilos netet a laptoppal vagy tablettel. (Abba bele kell tenni a SIM kártyát).

2016. márc. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szolgáltató a Vodafone, az előfizetés RED-es.
2016. márc. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 lali51 ***** válasza:
Wifivel.A pc-hez vessel egy wifi stick-et, a telefont meg beállítod hogy szórja a wifit.
2016. márc. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, könnyen megoldottam, a telefonom usb-s töltőkábelét csatlakoztattam a pc-hez, majd a beállításokban kipipáltam az adatmegosztást usb-n keresztül, és voilá! :-) a telefon egy Huawei, Androiddal.
2016. márc. 15. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!