Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Thome netem van és olyan...

Thome netem van és olyan modem amiben benne van a wifi! Jól is működik, de ha el indítok egy letöltést nem kapcsolódik a wifihez! Mi lehet a az ok?

Figyelt kérdés
2016. márc. 15. 13:51
 1/5 axonbite ***** válasza:
kicsit konkrétabban mi nem csatlakozik? a gépet t-home wifijéhez? vagy másról van szó?
2016. márc. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja igen a lényeg ki maradt , a telefon vagy egy tab a wifihez! De ha nincs letöltés , akkor rendesen tudok netezni a telón vagy tabon!
2016. márc. 15. 17:30
 3/5 axonbite ***** válasza:
próbáld meg áramtalanítani a routert 30mp-re majd helyezd áram alá várd meg míg feláll és próba.
2016. márc. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
próbáltam de ugyan az a szitú. Amint szüneteltetem a letöltést , azonnal kapcsolódik!! Nem értem , vagy ennyire meg gyengíti a wifi jelet a letöltés??
2016. márc. 15. 18:39
 5/5 axonbite ***** válasza:
szerintem vegyél egy wifis routert 5-6e forint dugd rá a meglévő t-homos kacatra és lesz wifid
2016. márc. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!