Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Sok lájkot szeretnék a faceboo...

Sok lájkot szeretnék a facebook profilképemre. Mit tegyek hogy sok legyen? Van erre valami oldal vagy program? Az a lényeg hogy ne derüljön ki hogy ilyet használtam, és hogy könnyen meg lehessen oldani.

Figyelt kérdés

2016. jan. 14. 16:27
 1/4 anonim válasza:
100%
Miért akarsz sok lájkot? Halkan megsúgom attól nem lesz több az IQ-d. Vagy attól menőbb leszel, hogyha sok lájk van a profilképeden?
2016. jan. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen csoda program
2016. jan. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Ez most komoly? Szerezz barátokat, kérj meg ismerősöket - vagy ha lány vagy csináld azt, amit a többi netribi, hogy kiteszed amid van. Mondjuk azt pár év múlva, amikor felnősz állatira meg fogod bánni, mert ami egyszer oda felkerült...

De a legjobb megoldás az lenne, ha tennél magasról az ilyen divatos ostobaságokra, és élnéd az életed úgy, hogy nem attól teszed függővé a boldogságod, az önbizalmad, hogy hányan lájkolják a képed, vagy mennyi lájkot tudsz a többieknek felmutatni.

2016. jan. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
3-as, ezt én se mondhattam volna szebben. Sajnos a Facebook egyike azon helyeknek, ahol az emberek a vágyott, tökéletesített énjüket alkotják meg, elveszítve ezzel mindennemű önreflexiót, kritikát és egy narcisztikus lájk-alapú exhibicionizmusba kezdenek. Df fő a CSAK pozitív megerősítés. Hisz mire is kellenek a lájkok...
2016. jan. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!