Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Video DownloadHelper fizetős...

A Video DownloadHelper fizetős lett? Mit ajánlanátok helyette?

Figyelt kérdés

YT-ről nem enged videót letölteni, azt írja,hogy telepítsek valami "Widine" nevű kiegészítőt ami persze fizetős.

Mást oldalakról engedi a videó letöltést, de nekem YT kéne...tudnátok valami más,hasonlót ajánlani helyette?

Firefoxot használok, és ragaszkodom hozzá-


2016. márc. 20. 14:54
 1/7 csigusz27 ***** válasza:
Nem lett fizetős,most próbáltam simán letölti YT-ról amit szeretnék.
2016. márc. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mutatom mi történik. (bár itt pont nincs klip, de ettől függetlenül le kéne töltenie)


1. [link]


2. [link]


3. [link]


Németes vagyok, az angol nem erősségem, csak "fordítózgatok", de nem sokat értettem meg, tehát ha egyértelműen le van írva angolul, akkor segítséget kérnék, mivel nem beszélem a nyelvet.

2016. márc. 20. 15:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne konvertálni akard, hanem letölteni! Mellesleg a downloadhelper nem tud németül?
2016. márc. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De azt hol állítsam be?Meg ha egyszer nem tudok angolul, nem tudom hol kell akár németre,akár magyarra állítani, szóval ezzel nem vagyok előrébb...meg nekem jó az angol is, csak tudjak letölteni, de nem tudok továbbra sem.
2016. márc. 20. 15:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor keress egy angolul tényleg minimál értő embert a közeledben.
2016. márc. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Alex Fly ***** válasza:
Ha nem műx, akkor nálam a SaveFrom.net helper minden cécó nélkül teszi a dolgát.
2016. márc. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Használd a Freemake Video Downloader alkalmazást, az tud magyarul is, én mindig azzal töltök le
2016. márc. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!