Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem értem ezt az internet...

Nem értem ezt az internet sebességet, ti értitek?

Figyelt kérdés
A telefon ezt mérte, a gép lassú volt. Kábelllel is összekötöttem, úgy sem volt jó.Akkor mért mért jót a teló?, [link]
2016. márc. 23. 07:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Én értem.
2016. márc. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2016. márc. 23. 08:19
 3/9 A kérdező kommentje:

Tegnap este a Laptop lassú volt mint a csiga. Face egyéb helyekre sem kapcsolódott. Kb 1-2 MB-nyi sebességre gyanakodtam. Összekötöttem kábellel, mivel wifim van, úgy sem volt jó.

A telómon lévő playről letöltött speedtestel, lemértem ott jó volt, amit mellékelek is. De ha telóval is wifin kerestem, már az is lassú volt.T-home szerint országos hiba volt.Külföldi oldalak lassúságát jelentették.

2016. márc. 23. 08:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor?
2016. márc. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor?A telefon max sebességet kimért , amíg a PC nem.
2016. márc. 23. 08:58
 6/9 anonim ***** válasza:

"De ha telóval is wifin kerestem, már az is lassú volt"

Ez mit akar jelenteni?

2016. márc. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
"T-home szerint országos hiba volt.Külföldi oldalak lassúságát jelentették." - ezek után MI IS A KÉRDÉS?
2016. márc. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Reggelre felvették hibára, de mivel megjavult, töröltettem.Tényleg országos volt.De még mindig nem értem:a telefen 50mb-et lemért, a pc nem ,hogy lehet?
2016. márc. 23. 14:13
 9/9 A kérdező kommentje:
Megtudtam a brüsszeli balhé miatt.A netet levették,de telefonra meg rányomták a sebességet.
2016. márc. 23. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!