Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet a facebookon úgy mellékl...

Lehet a facebookon úgy mellékletet küldeni (word) hogy jelszóval védem le és csak én és csak a fogadó fél tudja megnyítani?

Figyelt kérdés
Amennyiben megadom neki a jelszót, ő is meg tudja nyitani. Mert kényes témáról lenne szó, és nem szeretném, ha bárki feltörné (volt már rá precedens) akkor el tudja olvasni.

2016. márc. 26. 12:44
 1/2 P.O.C. ***** válasza:

Elvileg jelszavazni sem kell, mert ha pü.-ben küldesz egy fájlt az ismerősödnek, azt csak te meg ő látjátok.


Amúgy meg nem csak a facebook -al lehet kommunikálni, sokan már elfeledkeznek erről is, annyira rá vannak függve arra az oldalra.

A klasszikus e-mail sokkal biztonságosabb.

2016. márc. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 P.O.C. ***** válasza:

"Mi az a PÜ?

én wordben akarom és azt akarom, ha feltorik, ne olvassák el. veszélyes néha a facebook. arar van mód, hogy jelszóval levédjem?


szerinten nem lehet úgy m,ellékletet küldeni, h ne tudja megnyitani más, ha feltörik."


Ne privátba!

Ugye tudod hogy mi az hogy PÜ? Ez is az volt. PÜ =Privát Üzenet.


Rámész FB -a delikvens adatlapjára, akinek küldeni akarod a word fájlt. Jobbra felül: üzenet gomb. Ami ott történik csak ketten fogjátok látni.


De ha már te a Word jelszóban bízol, akkor azt is elmondom. Jelenleg a 2016 -os Word van fent, így abba tudom elmagyarázni. Szóval elmented az adott dokumentumot másként. A mentés másként ablakba a a mentés gomb mellett lesz egy "eszközök" menü, nyisd le és menj az általános beállításokra. Na ott tudsz jelszót beállítani. Sőt még cifrázhatod is, mert akár be is tömörítheted az egészet jelszóval védett archívumként pl WinRAR programmal. Na aki ezek után is fel tudja törni, az meg is érdemli, hogy elolvassa. :)

Persze ezek után már szinte kizárd dolog.

2016. márc. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!