Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik böngészőt érdemes...

Melyik böngészőt érdemes használni, a Google Chrome vagy Firefox-ot?

Figyelt kérdés
2016. márc. 27. 08:44
 1/7 anonim válasza:
Egyik sem rossz választás. Én a kiegészítői miatt a Firefoxot jobban szeretem.
2016. márc. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amelyik Neked szimpatikus.
2016. márc. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 P.O.C. ***** válasza:
Asztali gépen, laptop Windowsos környezetben nálam a Google Chrome a nyerő. Viszont az Andriodos tabletemen valamiért egy katasztrófa. Lassú mint a a tetű, sokszor hosszú másodpercekig gondolkodik valamin. Ott pl. a FF sokkal gyorsabban, stabilabban megy.
2016. márc. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én pcn operát használok, telefonon chromeot

ameilyk neked jó azt használd

2016. márc. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
asztali gépen használom jelenleg a firefoxot, de azt hallottam, hogy a google chrome sokkal jobb. Neem csak az a probléma, hogy google program, ez zavar csak. vagy ez nem probléma ?
2016. márc. 27. 10:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Évek óta Google Chrome böngésző nálam az alapértelmezett, de van olyan oldal, amelyik csak Firefox-szal működik. Például nem lehet Adobe Flah Playert frissiteni Chrome-mal.
2016. márc. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Firefox mindenhol. Biztonságos, és sok hasznos kiegészítőt le lehet hozzá tölteni, pl. reklámblokkolókat stb.
2019. febr. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!