Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Youtubeon egy videó mi...

A Youtubeon egy videó mi alapján lesz sikeres?

Figyelt kérdés

Tapasztalataim alapján eddig arra jutottam hogy számít:

-A thumbnail

-A kulcsszavak, hogy mennyire "népszerű" kulcsszavakat írsz be

-A cím

-Hogy mennyire aktuális, új az adott videó és népszerű a témája

-Egyediség, ritka elemek


Valamint később, nagyobb nézettségnél számít azok az apróbb momentumok hogy "Iratkozz fel", "Lájkold", valamint a többi videódra irányító linkek a videó végén.

Ezenkívül mik vannak még?

Hogyan lehetne nagy nézettséget elérni?



2016. márc. 28. 16:39
 1/5 anonim válasza:

1. UNBOXING,az mindig nyerő!

2. Erotika. Leírtam már,de van egy lány,külföldi. SEMMI mást nem csinál a videóiban csak fehérneműben,sport cuccban,fürdőruhában napozás közben,...netezik,olvas vagy eszik. HANG NÉLKÜL!!! 1-1 videóját átlag 2-300 ember nézi és van vagy fél millió felíratkozója!

3. Érdekes dolgokat mutass! Pl.: https://www.youtube.com/user/hickok45/about

4. GAMEPLAY!!! Manapság alap!

5. NE NYALJ!!! Merészebb témákról is bártan beszélj! Mint HErBY vagy Turi Tamás!

2016. márc. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

6. Kifelejtettem a legfontosabbat! SZPONZOR nélkül nehéz. :(

Az unboxing és a gameplay drága. :(

7. PROFI kamera és mikrofon!

2016. márc. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

"1-1 videóját átlag 2-300 ember nézi és van vagy fél millió felíratkozója! "


Elbaxtam! :)


2-300000!!!

2016. márc. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha megnézed a sikeres videósokat, szinte mindegyik elmondja valahol, hogy a fordulópontot az hozta el számára, hogy egy ismertebb ember megosztotta az egyik videójukat, és onnantól ugrott meg a nézőszáma, és kezdett dinamikusan fejlődni. Tehát ez nyilván szerencse kérdése is, de ehhez az is kell, hogy megosztásra érdemes munkát rakj le. Első válaszával ellentétben, erre a legkisebb esélyed gameplay, unboxing, vlog és milliószor lerágott társaival együtt van. :)
2016. márc. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sztem minőség indexkép
2020. szept. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!