Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Beragadt youtube mobil módra...

Beragadt youtube mobil módra megoldás user agency babrálás után?

Figyelt kérdés

Operát használok és megelégeltem, hogy a youtube 60 fps videók nem futnak rendesen. Leszedtem az User-Agent Switcher addont, ahogy egy megoldás kínálta, de nem segített.


Ezután kipróbáltam azt, hogy mobil eszközre állítom a fenti adataimat, majd vissza. Kezdetben a youtube magától vissza dobott desktop felüleletre, de aztán mikor betettem chrome desktopra akkor beragadt mobil felületen. Az opera beéitett cookie kerresőjével már kitöröltem minden youtubehoz köthető adatot. Desktop modú böngészök között váltogattam az addonban és le is tiltottam az addon de továbbra is mobil interface fogad. az "m."-t kitörölve a címből se javul semmi.



2016. márc. 30. 00:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!