Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok kapcsolódni...

Miért nem tudok kapcsolódni routeren keresztül a nethez? Részletek lent!

Figyelt kérdés
Hali! Az a problémám, hogy wifi-n keresztül nem tudok csatlakozni a net-hez, ugyanis a WAN led a routeren folyamatosan villog, aminek tudomásom szerint világítania kéne és nem villognia, vettem új router-t a probléma ua. Valami ötlet?
2016. ápr. 1. 12:19
 1/5 P.O.C. ***** válasza:

Nem feltételemül kell folyamatosan égnie. Ez router függő.

Mond el szépen a lehető legrészletesebben, miket állítottál be a routeren? Milyen routerről van szó? És ki az Internetszolgáltató?

Akkor nagy valószínűséggel tudok segíteni.

2016. ápr. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Általában a tűzfalat kell kikapcsolni ilyenkor az OP-rendszerben. Amúgy a routernek amúgy is van saját tűzfala.
2016. ápr. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
TP-LINK WR841N típusú router. Digi-net. A telepítésnél Auto-detect-et választottam, aztán PPPoE beállítások felhnév, jelszó. Wireless radio engedélyezve, WPA/PSK...védelem és ennyi, csatlakozásnál korlátozott kapcsolatot ír. Amúgy ha cd-ről telepítem a routert akkor írja h a WAN-nak folyamat világítani kell
2016. ápr. 1. 12:42
 4/5 P.O.C. ***** válasza:
A router menüben a Status menü mit mutat a WAN résznél?
2016. ápr. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenhez 0-át ír. És kékkel h Connecting...
2016. ápr. 1. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!