Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy törhetem fel a saját...

Hogy törhetem fel a saját facebookomat?

Figyelt kérdés

A kérdés adott... Hogyan tudok belépni a facebookomba, ha elfelejtettem a jelszavamat, és az email-em amihez társítva van, már nem él?


Rövid történet erről:

Barátnőm április elsején gondolta kicsit "megviccel" és megváltoztatta a facebook jelszavam... Hát nem is lett volna vele baj, ha nem felejtette volna el, azt amit beírt. Nem szeretnék visszaélni semmivel, hogy máséba bele lépjek, hisz ez engem nem izgat, csak a sajátomat szeretném visszakapni.


!!!Negatívak kíméljenek!!!



2016. ápr. 8. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
ha megadtál mobilszámot, arra is lehet jelszóemlékeztetőt kérni. Ha nem, akkor írsz a supportnak.
2016. ápr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Facebook segít:

[link]

[link]

[link]


"Feltörni" egyrészt nem "tudod", másrészt az illetéktelen behatolást a Facebook rendszerébe a törvény bűnteti:

"423. § (1) Aki információs rendszerbe az információs rendszer védelmét biztosító technikai intézkedés megsértésével vagy kijátszásával jogosulatlanul belép, vagy a belépési jogosultsága kereteit túllépve vagy azt megsértve bent marad, vétség miatt két évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő."

Forrás: 2012. évi C. törvény a Büntető Törvénykönyvről ( [link] )

2016. ápr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld újraregisztrálni az email címet.
2016. ápr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!