Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mikre figyeljek oda, mit...

Mikre figyeljek oda, mit tudnátok tanácsolni, mi az amit szem előtt kell tartania egy vloggernek?

Figyelt kérdés

Ha minden jól megy, akkor pár hónap múlva egy youtube csatornát fogok elkezdeni. Egy utazás keretein belül fog a vlogom kiteljesedni, de nem ez lesz a fő profilja, nem utazócsatornának szánom. Addig is szeretnék minél több információt összegyűjteni, hogy színvonalas műsort tudjak nyújtani. Tapasztalat szerzés céljából megnéztem pár magyar youtube vloggert, de sajnos nem tetszett amit láttam :/ Szirmai Gergely csatornái illetve - nem hiszem hogy sokak által ismert - 6 lépés csatorna amik elnyerték a tetszésemet. Hasonló színvonalra törekednék én is.

- Miként fejlesszem a beszédtechnikámat?

- Milyen előkészületei vannak egy statikus kamera <-> ember kommunikációjának? (gondolok itt előre megírt vázlat-, nonverbális kommunikáció-, "szem" kontaktusra stb.)

- Hogy tartsam fent folyamatosan a figyelmet?

- Milyen tematikát ajánlotok egy adás alatt, van-e valami bevált jó séma amit kiegészíthetek tovább fejleszthetek?

- Tudnátok ajánlani hasonló minőségű magyar csatornákat? (gameplay-t kérlek ne)

- Bármi egyéb hasznos tanács? :)



2016. ápr. 8. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen egyszerű ez is, mint minden. Te már nagyon túldramatizálod, mint sok "nagy" videós is. A legfontosabb, hogy őszinte lehyél és eredeti. Rohadtul unalmas már, hogy minden jött-ment vlogger akar lenni. Legyen megfelelő kamerád, amivel jó minőségben tudsz rögzíteni, az sem mellékes ha tudsz helyesen magyarul beszélni és pl. nem úgy mutatkozol be, hogy "Sziasztok, én trusdrzsu... vagyok" Na ez undorító, hogy az akar valaki lenne a világhálón, aki még normálisan bemutatkozni sem tud. Na de a legfontosabb egy eredeti, nem copyzott tartalom kell előállj.
2016. ápr. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
miért, hogy kell jól bemutatkozni?
2016. ápr. 10. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!