Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám Facebook nevemet...

Ney Márta kérdése:

Hogyan tudnám Facebook nevemet úgy megváltoztatni, hogy a saját keresztnevemen szólítsanak, ne a férjemén?

Figyelt kérdés
Egykor, mikor beléptem felhasználónak hivatalos asszony nevemen léptem be. A FB angol mintára az XYné-t megváltoztatta YnéX-re. Ha kapok egy hirlevelet akkor a megszólításban ezért Yné van. Találtam változtatási lehetőséget, de csak egyszer lehet élni vele, ezért nem merek kisérletezni. Lehetőség van a férjem keresztneve helyett beírom a sajátomat, talán ez a legszerencsésebb. Nem tudom azonban mi van akkor, ha a harmadik névnek beírom a férjem utáni nevemet, milyen sorrendben lesz akkor?

2016. ápr. 11. 10:51
 1/1 Lajos54 ***** válasza:
A beállításokban (ahol a neved is szerepel) ki lehet választani a megjelenés formáját, csak egy kicsit keresgélni kell. Nálam is XXX Lajos van, eleinte úgy "Írt" nekem a facebook, hogy kedves XXX, rendesen beállítva már úgy jelenik meg, hogy Kedves Lajos. Vagy, ha valakinek hozzászólást írok, már nem úgy jelenik meg hogy xxx hozzászólt, hanem úgy, hogy Lajos hozzászólt.
2016. ápr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!