Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért esik vissza a letöltési...

Miért esik vissza a letöltési sebességem?

Figyelt kérdés
1 hete áll fent a probléma. A letöltési sebesség kb 40%-al visszaesik a normálisnál. Ha ki és bekapcsolom a modemet akkor 1-2 óráig megy rendesen, majd visszaesik. Ezt kb 8-10szer eljátszottam. Tegnap reseteltem a routert és áramtalanítottam az egész rendszert délutánra. Úgy tűnt, hogy minden oké, de 14 óra elteltével megint lassú. Torrent és hasonlók tudomásom szerint nem futnak a háttérben... Döglődik a modem vagy mi lehet a probléma? T-home ADSL

2016. ápr. 13. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Mondjuk azt hogy a net speed droppolása normális. Megbízhatóbb net csomagok is csinalnak ilyet.


A modemeket, routereket be szoktak allitani hogy idonkent, pl naponta ujrainduljon olyankor amikor nem zavar, pl este. Ez egy megfelelo kapcsoloval megoldhato.


Amugy minden router es modem gondot ujrainditassal oldanak meg szinte 95% osan mindig.

2016. ápr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Nekem is T-HOME ADSL-em van. Közlöm, hogy a T-home-nál dolgozók inkább mentek volna szakácsnak. Lehet a modem a baj, telefonálj be nekik. Akkor néha felkapják a fejüket.
2016. ápr. 22. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!