Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Folyamatosan elmegy a net,...

Folyamatosan elmegy a net, majd újraindul?

Figyelt kérdés
Egy jó ideje win10-re váltottam, akkor a probléma még nem állt fent. Mostanában kezdte el ezt, hogy bizonyos időközönként az internet elmegy, majd visszajön. Konkrétan újraindul. Arra hivatkozott, hogy egy, vagy több protokoll hiányzik a gépemből. Visszaváltottam win7-re, mert láttam, hogy sok embernél fennáll ez a probléma, de nem oldódott meg az egész. Van, hogy az utolsó előtti, Status feliratú LED be is áll, és csak idő után világít újra. Valaki tudja miért lehet ez? (Megjegyzem, most figyeltem meg, miközben a kérdést írtam, akkor is elment egyszer a net.)

2016. ápr. 15. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Win10 telepítésekor beletöröl a számítógép eredeti drivereibe, így például laptopon a Hálózati adapter beállításaiba. Ezeket a drivereket töltsd le újra, akkor a Windows7 rendben működni fog. Laptop esetében a gyártó supportja segíthet, onnan letölthetők. Én is hasonlóan jártam, bár nem akartam letölteni a Win10-et, erőszakkal nyomult és az Update miatt megtörtént a baj.
2016. ápr. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit, hogy a teljes Microsoft Visual Studiot újra kellett telepítenem.
2016. ápr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Huh! Sikerült megoldani. Köszönöm szépen! :)
2016. ápr. 17. 10:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Tegnap megint erőszakoskodott a Microsoft. Kell a kutyának a Win10.
2016. ápr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!