Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Folyamatosan újraindul magától...

Folyamatosan újraindul magától a gépem. Miért, vagy mi lehet az oka? Hogy tudnám újratelepíteni?

Figyelt kérdés
Egyszer csak elkezdte újraindítgatni magát, de csak így fél óránként kb. Utána kitisztítottam egy kicsit vagyishát a port leszívtam a ventillátorról. Ezt követően megjavult kb egy hétre, de most megint elkezdte magát újraindítgatni és van mikor bekapcsolom és 2 perc alatt újraindul. Régen volt már újratelepítve, több éve viszont én nem tudom hogy hogy kell. Ha valaki tudna ebben segíteni azt megköszönném.

2015. nov. 21. 18:28
 1/5 Tengor ***** válasza:
Persze. A szervizekben erre vannak a szakemberek. A hardver hibát azt teljes egészében kizártad, hogy újra akarod telepíteni? Mi van ha mondjuk a tápegység a ludas?
2015. nov. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha elviszem egy számítőgép boltba? Újratelepítik de meg se nézik körübelül vagy azt mondják hogy fizessek ki 60at és jó lesz. Köszi abból nem kérek. Nem bízok az ilyen emberkékben..
2015. nov. 21. 18:31
 3/5 MGéza ***** válasza:
Állandó újraindulás leggyakrabban táp miatt szokott lenni. Ha kap egy picivel nagyobb terhelést akkor pukk, dobja a feszt... Milyen tápod van?
2015. nov. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MGéza ***** válasza:
Konfig más részeit sem ártana ismertetned, gondolok itt procira, vga-ra.
2015. nov. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tengor ***** válasza:

Ne magadból indulj ki, hogy te 60 ezret kérnél egy újratelepítését! Nyilván a boltnak van egy üzletszabályzata, ami tartalmazza, hogy mi mennyibe kerül, illetve, hogy hol tudsz reklamálni, ha nem kapod meg, a kifizetett szolgáltatást.

Egyedül ezt nem fogod tudni megcsinálni, mert már az alapprobléma meghatározásával is bajaid vannak. Szóval vagy leszállsz a magas lóról és keresel egy megbízható szervizt v. ismerőst, vagy képzed magad, amíg el nem jutsz arra a szinte, hogy kiderítsd a hibát és megold (99%, hogy addigra nagyon durván elavul a géped)

2015. nov. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!