Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Emeletes házban élek és a...

Emeletes házban élek és a wifi router jele nem mindig elég erős, ahhoz hogy fent is tudjak wifizni, ezért beszereztem egy ugyanolyan routert és megpróbáltam beállítani, hogyan kell?

Figyelt kérdés
Nem sikerült, azt írta, hogy van jel, de nem tudja azonosítani, a TPLinkes beállításoknál átállítottam az iP cím utolsó számjegyét 1-esről 2-esre és azóta meg se tudom nyitni a beállítasait, mi a teendő ilyenkor?

2016. ápr. 18. 18:52
 1/1 anonim ***** válasza:

reseteld a hátulján levő gombbal

[link]


ne állítgass semmi okosságot.. az 1-es router valamelyik lan csatlakozójából(1-4ig van rajta szám valószínűleg) vezesd a vezetéket a 2-es router 1-es lan csatlakozójában, ha ez kész a 2-es router beállításaiban kapcsold ki a dhcp-t és elméletileg kész (persze csak ha be van állítva a wifi neve és jelszava) ehhez még megjegyzés: ha ugyanaz lesz az ssid(név) és jelszó mind2 routernél lehet hogy el tudod érni hogy mindig arra csatlakozzon át aminél erősebb a jel (vagy zavarni fogják egymást de az majd úgyis kiderül) esetleg ha a router támogatja akkor a második routert beállíthatod "bridge" módba és akkor nem kell kábel persze pontos típust nem írtál így nem tudom hogy támogatja-e

2016. ápr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!