Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy működik ez a Telekom...

Hogy működik ez a Telekom WiFi Fon?

Figyelt kérdés

A Telekomtól van az internet, meg az IPTV előfizetésem, és pár napja bekapcsoltak az általuk kihozott routeren egy ilyen Telekom Fon nevű WiFi hálózatot.

A weboldalon ( [link] ) felsorolják hogy mely mobil előfizetésekkel lehet igénybe venni. Nos nekem feltöltőkártyás telefonom van, mivel nagyon keveset telefonálok. Most akkor én nem is tudom használni ezeket a Fon hotspotokat?



2016. ápr. 19. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
jól mondod.
2016. ápr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!


Én mondjuk ezt baromi felháborítónak tartom. 30 Mbites netem van, amiből 7-8 Mbitet levesz az IPTV, mert nem bír többet a vonal, erre fel még rárakják ezt a Fon hálózatot is, ami így gondolom szintén az én előfizetett sebességemből fog levenni, és ezt még tetőzi az is, hogy mivel nincs több ezer forintos mobil előfizetésem náluk, így más WiFi Fon hálózatot sem tudok használni. No comment.

Még szerencse hogy nem rég lett kiépítve itt is a Digi optikája. Amint lejárt a hűség váltok is.

2016. ápr. 19. 20:19
 3/4 anonim ***** válasza:

nem vehet la te sebességedből, az hogy papíron annyit bír a hálózatod, az a gyakorlatban 2x annyit jelent.. szóval van rá kapacitás.


az meg hogy mi igazságos és mi nem... ők diktálnak.

2016. ápr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kötelező használni a Fon-t. Ki kapcsoltathatod, ha úgysem tervezel (tudod, akarod) igény bevenni. Gondolom ha van is mobilneted, annyit nem használod, vagyis bőven kijössz belőle a hónapban.


Telefonálj be a 1412-re, kérd, hogy kapcsolják ki, mert nem járulsz hozzá. Majd tájékoztatnak róla, hogy ez esetben Te sem veheted majd igénybe más Fon hálózatát- de mivel nem is akarod, így ez lényegtelen is lesz.

2016. ápr. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!