Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Twooról törölni magam, amikor...

Twooról törölni magam, amikor nem is regisztráltam? Lent

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm küldött twoo meghívót, e-mailben, én rákattintottam, hogy mégis mi ez, majd válaszemailben jött az üzenet, hogy üdvözlünk a twoo-n, íme a belépési adataid ( itt az email címem meg egy jelszó van). Hát, én nem regisztráltam!! CSak rákattintottam a meghívóra.. Na most gondoltam akkor belépek, törlöm, de hiába lépek be, csak valami kitöltés facebookkal oldalt hoz be.Ha arra megyek, hogy nyisd meg a kezdőlapot, akkor meg automatikusan kilép. Én nem akarom ezt a facebookos valamit csak azért kitölteni, hogy törölni tudjam magam. Mit lehet tenni?
2016. ápr. 24. 15:13
 1/1 anonim válasza:
Köszi, hogy megírtad! Megnyugodtam. Én is így jártam és félórája próbálkozom a "belépéssel", hogy töröljem onnan a NEM LÉTEZŐ regisztrálásomat. A facebook-kal belépést én sem tettem meg. Szerintem - enyhén szólva - nem korrekt a twoo.
2017. jún. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!