Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Websearch hijacker. Hogyan...

Websearch hijacker. Hogyan tudnám eltávolítani?

Figyelt kérdés
Már eléggé kivagyok, több mind 1 hónapja próbálom leszedni a gépemről ezt, de mostmár utolsó kétségbeesésembe úgy gondoltam hát ha itt valaki tud segíteni. A lényeg hogy a Chrome-t a IE-t és a Firefox-ot is egy hijacker nem annyira akarja békén hagyni. Mindig átrakja a keresőmotort a kezdőlapot, tudjátok a szokásos dolgokat. De ez, nem tudom hogy ilyennel nem találkoztam, de oldalakat letilt, tehát meg se tudom nyitni ezeket. Mostmár kiakadtam mert eddig pár oldalt megengedett Chrome-ba, de mostmár CSAK Face-t és YT-t enged már Ncore-t se... Ezzel mit lehet kezdeni? Valami proxy beállítás? Működhet az hogy ha újrarakom a Chromet? De kb minden oldalt megnyit IE-n onnan írom ezt is... Szal valamit tudtok segíteni? Arra is kerestem hogy Feed.helperbar.com remove(mivel ezt az oldalról írányított át mindenhova) DE megcsinálva azt se működik. Kiégtem :D

2016. ápr. 25. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
a chrome ban jobb oldalt katt.a 3 vonalra.ott a beallitasra.a keresonel allitsd be a google-t. majd mellete a keresomotorok kezelesere kattints.ott fogja irni a keresoket.x-eld ki mind kiveve a google-t.ott ha lehet a weblapot ird at erre: [link] de csak ha nem ez van ott.sok sikert
2016. ápr. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt már többször is próbáltam, de újra visszarakja WebSearch-re és a kezdő oldalt Új Lapra
2016. ápr. 26. 14:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Valoszinu, hogy meg kuzdeni fogsz vele mert nem egyszeru az ilyen mocskokat teljesen kipucolni..

Hiaba irod at a crom beallitasainal visszaall.. 3 bongeszorol van szo.. mind3at uninstallalnam a helyedben es mindegyiknek ki kell torolni mindenet a Document Settingsbol az utolso mappaig ami chrome mozilla stb..

IE parancsikon tulajdonsagoknal latni fogsz egy url-t ... es a tobbinel is..

AdwCleaner vegigzavartad a gepen?

2016. ápr. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok.a keresomotorok kezelesenel a tobbit ki x-elted?
2016. ápr. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 menjapi ***** válasza:

Én is így jártam. Először sajnos kifizettem a SpyHunter 4-et, ez megfogja a kártevőket, de nem irtja ki.

Próbálja meg az "adwcleaner" programot, amely szabadon letölthető. Ez végleg kiirtja.

A revo Uninstaller is szabad program, ha abban van "qksee" azt is ki kell törölni.

Nálam ezek után megszünt a probléma.

Sok sikert!

2016. aug. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!