Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy tudom eltávolítani az...

Hogy tudom eltávolítani az istart/websearch-t a gépemről?

Figyelt kérdés
Sehol nem jelenik meg, se a böngésző beállításoknál, se az installált programoknál...mégis ott van. A Malwarebytes sem távolította el!

2014. okt. 27. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Állítsd be a Malwarebytes-nél hogy PUP-ot is keressen! Futtassad végig újra a teljes rendszervizsgálatot. De ha ez sem segít, akkor töröld a böngészőt és telepítsed újra.
2014. okt. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, a Chorme-nál bevált az újratelepítés, de az Explorernél nem, amit ritkán használok, de így is zavar, hogy valami nem okés.

A Malwarebytes automatikusan úgy volt beállítva.

2014. okt. 27. 17:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor törölnöd kell az explorer-t is, mert ha csak 1 böngészőbe is benne marad a bővítmény, akkor képes megfertőzni újra a chrome-ot is. (utána ha akarod nyugodtan visszatelepítheted azt is) Utána menj a Vezérlőpult--->Programok--->Programok és szolgáltatások menüpontba, és ott ha van ilyen nevű vagy gyanús bővítmény/program, töröld azt is! (ha van olyan amit nem ismersz vagy nem tudod hogy mi, keress rá az interneten, ha vírus vagy rosszindulatú bővítmény, akkor lessz róla szóló cikk)
2014. okt. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom törölni az Explorert, gondolom automatikusan kapcsolódik a Win 8.1-hez. :( Vagy van valami trükk?
2014. okt. 28. 20:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Ebben már nem tudok segíteni, kellene egy tisztítóprogram pl.: Toolbarcleaner ami kitisztítja a böngészőt. A Toolbarcleaner-t nem ismerem de az is bővítménytakarító. Még egy új kérdésben kéne tanácsot kérned. A lényeg hogy bővítmény(toolbar) takarító program kéne.
2014. okt. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!