Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore nem tudom vissza seedelni?

NCore nem tudom vissza seedelni?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy filmet de nem tudom vissza seedelni mert azt írja állományos hiányoznak de megnéztem és megvan minden ilyenkor mi a teendő ?
2016. ápr. 26. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Töröld és töltsd le újra ez a tippem. Nem fogja újra számolni. Az "aktivitás"-nál ott lesz a torrent, ha törlöd s kliensből és a gépről akkor is, onnan indíthatod az új letöltést...(is)
2016. ápr. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem te áthelyezted a filet... töltsd le újra. És hozzá se nyúlj a fájlhoz.
2016. ápr. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Végezz kényszerített újraellenőrzést és utána ami hiányzik belőle, azt le tudod tölteni ismét, utána pedig menni fog a seed. A vírusirtód is karanténba tehetett 1-2 fájlt.
2016. ápr. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm bevált

Még egy kérdés egy 1.3 GB os filmet meddig tart vissza rakni ?

2016. ápr. 27. 08:55
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet megmondani, rengeteg dologtól függ ami mind befolyásolja (seedek, peerek száma, sebessége, stb...). Lehet semmit nem tudsz belőle majd visszaosztani, ezért is van idő alapú seedelés, és nem csak adatmennyiségi.
2016. ápr. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!