Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért tűnik el az Internetem?

Miért tűnik el az Internetem?

Figyelt kérdés
Ez egy kicsit bonyolult megfogalmazni.. Szóval.. Itthon Wifi-vel csatlakozom a hálózatra. Az a problémám, hogy teljesen random időközönként a gépemen a hálózati sebesség (azt hiszem így hívják) teljesen lemegy a 0-ra. Ezt egy újracsatlakozással orvosolom, de ez újra és újra előjön, napjában többször. Nem megy el a net eközben, tehát nem kapcsol szét meg semmi, a jelerősség is ugyanúgy erős marad, csak elveszik az erő.. És itthon csak az én gépemmel csinálja ezt. A másik, hogy ha elmegyek máshova, és ott csatlakozom a WiFi-re, ez a probléma megszűnik, sehol máshol nincs ilyen, csak itthon. Valaki találkozott ehhez hasonlóval és ha igen mi lehetne rá a megoldás?

2016. ápr. 30. 13:45
 1/2 Hominida ***** válasza:
Próbálkozz meg egy USB-s wifi adapterrel, és a géped saját wifijét kapcsold ki. Hiába jó a kapcsolatod máshol, mert ott a wifi jele is más, ugyanakkor otthon a wifi router más eszközzel jó, tehát én a gépnél keresném a problémát. Egy adapter úgysem drága, én meglépném.
2016. ápr. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túl messze vagy a routertől?
2016. máj. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!