Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehetne gyorsabb az...

Hogy lehetne gyorsabb az internetem?

Figyelt kérdés
Mikrohullámú internetem van,de wifizek.Valaki tudna egy jó internet sebességmérőt?Az internet kábelt nem lehet valami átalakító segítségével bedugni a tabletbe?

2016. márc. 27. 12:09
 1/3 Trevor. ***** válasza:

Internet sebesség mérésére: [link]

Ha támogat USB OTG-t a tablet, akkor lehet, hogy usb ethernet átalakítóval lesz vezetékesen net, bár sosem próbáltam és nem tudom, hogy az android mennyire kezeli.

2016. márc. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1:

Emlékszem, még kb. 5 éve mikor a kínaiak elkezdték olcsó Android alapú iPad copy tabletekkel elárasztani a piacot, akkor egy csomó típusnál még átalakító sem kellett, mehetett bele az RJ-45-ös Ethernet, mint a hálókártyába :'DD

2016. márc. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.És milyen érték mondható jónak?Ha a routeremet lecserélném komolyabbra akkor gyorsabb lenne a net?ilyen routerem van: [link]
2016. márc. 27. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!