Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A saját Gmail fiókomból...

A saját Gmail fiókomból végleg kitiltott a Google biztonsági okokból. Ha mással történt ilyen, valahogy sikerült visszaszerezni?

Figyelt kérdés
Semmi nem történt, csak az új IP címre tudok gondolni, de az oka mindegy is, ez ígyis úgyis tökéletes túlzás a Google-tól. Tudom a jelszavam mégsem enged be biztonsági okokra hivatkozik. Kitöltöm a kérdőívet amit kér, de nem fogadja el. Ír egy mailt a biztonsági emailemre, hogy próbáljak meg újra bejelentkezni, persze megint elutasít biztonsági okokból és újra a kérdőívet adja és így tovább végtelen ciklusban. Írtam nekik az ügyfélszolgálatra háromszor is, semmi.

2016. ápr. 30. 17:08
 1/4 axonbite ***** válasza:
nézd át alaposan a géped pl. dátum idő pontosan van beállítva? ha igen akkor alapos víruskeresés javasolt.
2016. ápr. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is így jártam egy emailcímemmel. Tőlem telefonszámot kért, majd miután nem adtam meg, jöttek a kérdőívek, de hiába válaszoltam helyesen minden kérdésre, nem engedett belépni. Én nem is próbáltam visszaszerezni, mert nem fontos, de feltételezem, hogy a telefonszámom megadása után küldtek volna SMS-ben egy kódot, utána azzal a kóddal beléphettem volna. Amúgy én egy kamerát állítottam be email küldésre, és ezt az eszközt találta gyanúsnak a g. Másik emailcímemen beállítottam, hogy nem biztonságos eszközök is használhassák az emailt, úgyhogy nem is problémázott a kamera miatt.

Próbáld meg a telefonszámoddal azonosítani magad, hátha visszakapod.

2016. ápr. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, kipróbálom őket hátha.
2016. ápr. 30. 20:59
 4/4 A kérdező kommentje:
Az történt, hogy most, hogy már hónapok teltek el az utolsó próbálkozásom után, most meg kérdés nélkül beengedett. Rögtön beállítottam azt amit javasoltatok hogy ezután nem biztonságos eszközökről is engedjen. Talán ez volt a baj, ez nem volt bekapcsolva ebben a fiókban, a többit gmail fiókomat is ellenőriztem, mindenhol máshol be volt.
2016. máj. 1. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!