Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mik a legjobb fizetős képmegos...

Mik a legjobb fizetős képmegosztók?

Figyelt kérdés

Rengeteg képet szeretnék megosztani, vagyis 50+ giga tárhelyre lenne szükség, ahol lehet normális mappaszerkezetet készíteni és a felülete lehetőleg tudjon magyarul. A legfontosabb szempont azonban az, hogy lehessen forintban fizetni.


Kinek vannak ilyen oldalakkal tapasztalatai és mik azok? (pl Picasa, Flickr)

Ti melyiket javasolnátok?



2016. máj. 6. 08:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Én PhotoSheltert használok, nekem bejött és elég sok profi használja. Üzleti célokra találták ki, tud automatikus vízjelezést, egyedileg árazható értékesítési funkciók is vannak benne, szabályozhatod, hogy ki mit lát és mit, mennyit és milyen méretben tölthet le, stb.


Ingyen kipróbálhatod és ha ezen a linken regisztrálsz, akkor az előfizetésből kapsz kb. 4e kedvezményt:

[link]


A "forintban fizetés" szerintem nem fontos szempont. Én úgy tudom (és így tapasztaltam), hogy mindenhol lehet forint alapú kártyával fizetni, mert amikor valutában terhelik a kártyádat, akkor a bankod automatikusan átváltja a pénznemet a fizetéskor aktuális árfolyamon. Sőt sok esetben amikor egy oldal, vagy bank terminál eleve forintban adja meg az összeget, akkor könnyen lehet, hogy rosszabbul jársz, mert ők nem biztos, hogy ugyanazon az árfolyamon váltja a valutát forintra, mint a bankod.

2016. máj. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos fontos szempont, mert egy iskolának használnánk, ami viszont csak így tud fizetni...
2016. máj. 7. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!