Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik a legjobb FIZETŐS...

Melyik a legjobb FIZETŐS vírusírtó?

Figyelt kérdés
egy darab erősebb, otthoni gépre és csak az alap csomag érdekel (tűzfal, vírusírtó)
2016. febr. 7. 19:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

En Kaspersky-t vagy ESET-et vennek (vettem).


Abszolut gyoztes valoban nincsen, de ami folyamatosan a top5-ben vegez, azzal nem lesz gondod.

2016. febr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
a kérdés adott pontos válasz meg nincs és ne pontozd le ezért.. minden hónapban más a nyertes de igen az eset és a kapersky elég sokszor végeznek a legjobbak között..
2016. febr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

"minden hónapban más a nyertes"


Magyarul mindig van egy legjobb. A kérdés adott.

2016. febr. 7. 22:02
 4/14 anonim ***** válasza:
2016. febr. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Eset Smart Security 9 a legmegbízhatóbb, nekem is az van, csak nekem ingyenes, mivel egyik ismerősöm olyan helyen dolgozik.
2016. febr. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szeretem azokat a tudományos alapokra épülő indokokat, hogy X Y a legjobb, mert nekem is az van. :)

Ha én 1 hónapon át tesztelem a Kaspersky-t és nem kapok vírust, majd váltok mondjuk az Eset-re, és egy hét után beüt valami fertőzés. Akkor ez szerintetek azt jelenti hogy a Kaspersky a Jobb ? Na ne nevessétek már ki magatokat ! Ekkora butaságot rég hallottam.

Gondolkozzatok !

A válasz adott, csak hogy én is ilyen bunkó módon fejezzem be , mint a kérdező. Amúgy ezt miért szokták odaírni a válaszolók ? Mi értelme van ?

2016. febr. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 belapus ***** válasza:

Az AV-Comparatives az "Overall winner of 2015 (Product of the Year)" címet a Kasperskynek adta.


Bővebben...


[link]


Ezzel együtt is azt gondolom,hogy a legjobb megfogalmazás mégis csak az, hogy a legjobbak egyike.

2016. febr. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kaspersky
2016. febr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Eset Smart Security9.
2016. febr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Oks kapersky lesz, mert fele annyiba kerül mint az eset, köszönöm a normális válaszokat, persze voltak akik trollkodni, kötekedni jöttek ide csak a kérdéshez, például Pannóniás akinek 4 válaszát is törölték.
2016. febr. 10. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!