Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudnám magam törölni egy...

Hogy tudnám magam törölni egy oldalról, ahol többszöri kérésem ellenére sem voltak hajlandóak törölni?

Figyelt kérdés
Sőt, mi több, megfenyegettek, hogyha még egyszer kérem a törlésemet, beperelnek zaklatásért, és munkát annak adjak, akinek fizetek érte. Nem minősül ez az adatok visszaélésével? Ezer éve megbántam, hogy betettem valaha arra az oldalra a lábam. Nem óhajtok a tagja lenni többet.

2016. máj. 6. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Melyik ez az oldal? Az adatkezelési szabályzatban benne kell lennie az adatok törlésére vonatkozó passzusnak, hogy hol kérheted és melyik törvény véd.
2016. máj. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell belépni!
2016. máj. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ott csak a tulajdonos által hasra ütésszerű, összetákolt Házirend van, amiben leírták, hogy nicknevet nem törölnek, de a regisztrációról szó se esik. Több ellentmondást találni benne. Nem is léptem már be egy ideje, csak frusztrál, hogy ott a valós nevem is, amit hiába írok át kamu névre, a tulajdonos visszaállítja. Így olyan, mintha valaki nem szeretné a pisztácia fagyit, és egy pisztácia fagyit imádók klubjának a tagja volna... Egy irodalmi jellegű oldal lenne. Én is írok, de belefáradtam az ilyen jellegű oldalakba, névtelen és többnyire nem szakmabeli emberek kommentelik egymást, komolytalanok. Folyóiratoknál próbálkozom.
2016. máj. 6. 12:51
 4/5 Alex Fly ***** válasza:
Ha másképp nem megy, az oldal házirendjének sorozatos súlyos megszegésével előbb-utóbb kirúgathatod magad...
2016. máj. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. A Házirend többszöri megszegése csak felfüggesztést von maga után, amit később feloldanak. A tagság ugyanúgy megmarad. Másoknak is volt ott hasonló problémájuk.
2016. máj. 8. 03:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!