Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A telefonomon a upc-s wifimen...

Balintka88 kérdése:

A telefonomon a upc-s wifimen nem jön be az nso honlapja, a play áruház vagy pl a viber. Pc-ről hibátlanul működik a wifi. Ja és ha a telefont bármilyen másik wifin vagy mobilnetről használom ez a probléma nem áll fent. Valakinek van valami ötlet?

Figyelt kérdés

2016. máj. 11. 21:32
 1/3 Rolba válasza:

Én is ezzel szenvedtem, még szervizbe is elvittem a telefont, majd ugyanúgy szar volt itthoni wifi-n. Addig keresgéltem itt neten, míg rábukkantam a megoldásra! Mindenkinek ajánlom figyelmébe (elég sok UPC-s wifi van az országban ) :-)


IPV4 és IPV6 cím ütközés van, fel kell hívni az UPC-t, ezt elmondani nekik, meg hogy nem működik rendesen az alkalmazás, és akkor ők valamit átállítanak, és már jó is :-)

2016. júl. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 maxkpeti válasza:
Nálam is ugyanez volt a hiba. Ideiglenesen sikerült mindenféle úton-módon az otthoni UPC-s wifivel is felcsatlakozni a Google Playre (mobilnet ki, repülő mód be, wifi be static DNS-el), de rövid idő után ugyanúgy elszállt. A végső megoldás az volt, hogy bementünk a UPChez, elmondtuk a problémát, amit 2 perc alatt orvosoltak, valóban az IPv6-ot állították vissza, de pontosan nem tudom megmondani, hogy mit kellett változtatniuk, hogy megjavuljon. Köszi a választ!! :)
2016. szept. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ó, hogy a jó édes anyját a UPC-nek, egy hete keresem, hogy mi a franc okozhatja ezt, de már újratelepítettem a google playt, ötször újraindítottam... fene hitte volna, hogy a UPC a bűnös.
2019. jan. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!