Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Meg tudom nézni valahol a...

Meg tudom nézni valahol a neten, hogy létezik-e egy bizonyos telefonszám?

Figyelt kérdés
Valaki felhívott, de le volt némítva a telefonom, ezért nem hallottam. Most este 10-kor nem akarom felhívni, meg minél előbb meg szeretném tudni, hogy ki hívhatott. Nem volt nálam ilyen szám elmentve, és még soha nem is hívott senki erről a számról.
2016. máj. 11. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
google
2016. máj. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ja, de beírtam a telefonszámot, és nem adott ki róla semmit. úgy értem nekem valamilyen kereső szolgáltatás kéne. nem a google, hanem ami kifejezetten a telefonszámok keresésére szolgál.
2016. máj. 11. 22:12
 3/5 anonim ***** válasza:

A szó, amit keresel az a Tudakozó.

11800-as számot hívd fel.

Az online tudakozók elég foghíjasak néha.

2016. máj. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezért kár felhívni a tudakozót. Megmondják hogy kovács sándorné nevén van ilyen telefonszám. Csak ezzel nem sokra mész. Simán lehet téves is. De ha meg valaki tényleg téged keres akkor nem csak egyszer próbál felhívni.
2016. máj. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fish1 ***** válasza:
Minden mobilszolgáltatónak van tudakozója. Ha nem titkosított a szám, vagy nem feltöltőkártyás, akkor jó esetben megtudod.
2016. máj. 12. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!