Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem megy a Samsung...

Miért nem megy a Samsung Smart TV-men két napja a Youtube alkalmazás?

Figyelt kérdés
Odáig jut el, hogy "Betöltés"-t ír a videókhoz, de nem indul el semmi. Net van, más alkalmazások mennek... A legfrissebb verzió van letöltve. Nem tudom, mit lehetne vele csinálni.

2016. máj. 12. 19:53
1 2
 1/16 anonim válasza:
Szia! Nálam ugyanez a probléma, szintén 2 napja..nem tudom mi lehet. :(
2016. máj. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Húú, akkor ez annyiból megnyugtat (bocsi), hogy ezek szerint nem a TV-m ment tönkre...


Nálunk van egy másik TV is, azon elindul, de akadozik... Nálam el sem indul. :S

2016. máj. 12. 20:21
 3/16 anonim válasza:
Előző vagyok, a másik TV-n nekem is működik, pedig az a régebbi..szóval nem értem :(
2016. máj. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Amin nem megy, az Samsung?
2016. máj. 13. 15:01
 5/16 anonim válasza:
Mindkét készülék Samsung smart tv, csak amin nem megy az egy újabb szériás..
2016. máj. 14. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Hát, az enyém egy éves, és eddig semmi baja nem volt... :S

Amúgy érdekes, mert ha a webböngészőben nyitom meg a Youtube-ot, akkor semmi gond vele, megy. Csak a Youtube alkalmazás nem. Az is behozza a kedvenceket, ajánlásokat, mindent, viszont, ha el akarok valamit indítani, megakad ott, hogy "Betöltés".


Rejtély, és egyszerűen nem tudom megoldani. :(

2016. máj. 14. 07:49
 7/16 Evelin92 válasza:
Nekem is hasonlo problemam van. Nalam szokott olyat, hogy nem nyitja meg, lefagy, ha a telefonrol vetitem ki, nem azt jatsza, amit kivalasztok es hasznalat kozbe leall. Sajnos azt el kell fogadjuk, hogy ezek kb 2 evre vannak tervezve. En a tavaly elotti Black Fridayon vettem $2000-ert, szoval lassan elerjuk a kritikus 2 evet es ugye a garanciam is 2 eves :) ordogi korforgas :)
2016. máj. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
De ez a TV kb. háromnegyed éves. :(
2016. máj. 14. 17:53
 9/16 anonim válasza:
Az enyém pedig 2 hetes..:(
2016. máj. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Jujj, hát az akkor még rosszabb. :( Jövő héten elvileg megcsinálják az enyémet. Ha kiderül, mi volt a gond, megírom, hátha segít majd neked is.
2016. máj. 15. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!