Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem megy a Samsung...

Miért nem megy a Samsung Smart TV-men két napja a Youtube alkalmazás?

Figyelt kérdés
Odáig jut el, hogy "Betöltés"-t ír a videókhoz, de nem indul el semmi. Net van, más alkalmazások mennek... A legfrissebb verzió van letöltve. Nem tudom, mit lehetne vele csinálni.

2016. máj. 12. 19:53
1 2
 11/16 anonim válasza:
Felhívtam egyik nap a Samsungot, azt mondták tudnak a problémáról, többen jelezték is nekik, hogy nem működik az alkalmazás. Javítják már, de nekem még mindig nem jó...:D
2016. máj. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Jééé, komolyan?? De jó, köszönöm! :) A szerelő még nem jött ki hozzánk (nem volt időpont, ami mindkettőnknek jó lett volna). De ezek szerint nem is tudott volna mit tenni.
2016. máj. 23. 19:29
 13/16 A kérdező kommentje:

Képzeld, megpróbáltam újra a TV-t, és most működik! :)

Nézd meg szerintem te is, ezek szerint megoldották a problémát!

2016. máj. 23. 20:51
 14/16 anonim válasza:
Nekem azóta se jó sajnos..;/
2016. jún. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Jajj, tényleg nem. :S

Pedig nekem magától javult meg, úgyhogy feltételeztem, hogy ők csináltak vele valamit.

2016. jún. 16. 18:45
 16/16 anonim válasza:

Egy hete vettem a TV-t, s a hatodik napon már jelentkezett a probléma nálam is, de a szoftver frissítés után újra működik, remélem ha másnál jelentkezik a probléma segít a szoftver frissítés. (tudom, hhogy régi a kérdés, de mint látható még mindíg előfordúl a probléma!)

Smart TV Q 55-181

2019. márc. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!