Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményetek a blogírásró...

Mi a véleményetek a blogírásról? Szoktatok blogokat olvasni?

Figyelt kérdés
Gondolkozom azon, hogy elkezdek írni egy blogot, csak nem tudom, hogy ez emberek mennyire szoktak ilyen blogokat olvasni, mert csak úgy lenne értelme, ha lenne olvasója. Nektek mi a véleményetek erről. Szoktatok blogokat olvasni?

2016. máj. 13. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Én nem szoktam blogokat olvasni.

Vannak akik ezzel ütik el az idejüket, de mostanság talán jobban lehet érvényesülni vloggal, tehát videót készítesz és nem leírod a történéseket...

Ha érdekes a témád, akkor lehet sokan fogják olvasni, viszont ha unalmas sablono 100000001.-edik majmolást csinálod, akkor ne számíts sokra...


23F

2016. máj. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

A blogok (és vlogok) 99,9%-a hulladék. Viszont olyan korban élünk, amikor sosem látott hatékonysággal tudja az ember megosztani a gondolatait hatalmas tömegekkel és ezzel mindenki él. A legtöbben viszont alaposan túlbecsülik az irói képességeiket és a véleményük értékét és azt hiszik, mindenkit érdekelnie KELL.


Te is ilyennek tűnsz már az alapján, hogy szerinted csak úgy van értelme, ha olvassák is. Ha ezzel indulsz neki a blog (vlog) vezetésnek, inkább bele se kezdj, mert azon túl, hogy népszerűséget akarsz, semmit nem tudsz felmutatni. Ennek a szempontnak sokadiknak kellene lennie a sorban.

2016. máj. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem mondtam, hogy népszerűséget akarok, de mi értelme van úgy csinálni bármit is, ha senkit nem érdekel. Amúgy is nyílván csak azok olvasnák, akiknek hasonló a stílusuk az enyémhez. Nem azt mondtam, hogy csak akkor csinálok ha 100000 olvassák, csak azért kérdeztem, mert ha az emberek ma már nem olvasnak ilyet, akkor esély nincs rá, hogy valaki is a blogra tévedne és elolvasná.
2016. máj. 13. 10:26
 4/8 anonim ***** válasza:

Remek dolog. Igen, de nem személyes blogokat, mert nem vagyok kíváncsi más magánéletére. Ugyanakkor egy Homár vagy Ritkán Látható Történelem blog nagyon érdekesek tudnak lenni.

G.

2016. máj. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem a magánéletemről gondoltam :) Hanem film, sorozat, zeneajánlók, véleményem az adott dalokról, könyvekről stb. Meg esetleg megosztanék ilyen híreket is, amik érdekességek. Ilyenekre gondoltam, nem magánéletire.
2016. máj. 13. 21:28
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

És ezen a téren mivel tudnál többet nyújtani, mint a 21 millió másik blog. Épp a napokban kérdezett valaki egy filmes blog színvonaláról, amit már megindított:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__egyeb-kerdesek__77..

Ez egyszerre az egyik leglustább és legnehezebb téma, mert kicsapni a véleményed valahova könnyű, színvonallal csinálni viszont nagyon nehéz. És nagyon érződik a kérdésen, hogy te sem veszed igazán komolyan.

2016. máj. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

"de mi értelme van úgy csinálni bármit is, ha senkit nem érdekel"

a blogírás eredetileg online naplónak indult (tudod, mindenki magának), aztán elk.urvu.lt ez is és a bloggerek elkezdtek azon versengeni ki tud népszerűbb lenni és persze minél több pénzt keresni vele.

no, ez az, amihez sok idő, munka és türelem kell.

2016. máj. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Külföldieket szoktam, de csak jókat. Vannak jó, igényes blogok. Van, amit írásban érdemesebb, pl. kreatív írás. Videón elég furcsa, bár létezik belőle olyan is.
2016. aug. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!