Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy facebook vírus a nevemben...

Egy facebook vírus a nevemben lájkolja egy 9gag copy oldal fotóit, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Mindig odafigyelek, hogy ne kattintsak semmi eztnezdmeg és hasonló baromságokra, mert ismerem ezeket a vírusokat - így látszólag ok nélkül történik az egész, de nyílván benyeltem valamit. Jelszó változtatás megvolt, alkalmazásokat és hozzáféréseket töröltem, chrome bővítményeket átnéztem, de semmi.

Naponta 2-3 bejegyzést belájkol, olyan tartalmúakat amiket nekem eszembe sem jutna. Az oldalt már 3x tiltottam és jelentettem, de nem történt semmi.

(3 lájkos oldal, bejegyzéseken 5000)



2016. máj. 13. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Erre jó pl. az Eset Social Media, ellenőrzi a fiókot és ezeket letiltja.

Futtass le a gépeden vírusirtót.

2016. máj. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én is benyeltem ezt a vírust. Valószínű a telefonomon is lehet, mert új gépem van és így is látom az activity logban, hogy like-oltam ezt az oldalt.

Írtam a FB-nak is, de nem reagálnak.

Úgy értzem, hiába futtatok vírusirtót az új gépemen, a mobilon használt FB app miatt úgysem tudok szabadulni tőle.

Most ezeket a lápéseket csinálom, [link] de nem tudom, lesz-e eredménye....

Az a bosszantó, hogy ezen az oldalon kívül nem találok hasznos infót sehol :(

2016. jún. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szóval vírusirtókkal semmire se mentem, de minden belépési zónát megerősítettem, töröltem az összes hozzáférést és alkalmazást a facebookon és google fiókon belül illetve böngészőből a sütiket, azóta tünetmentes vagyok. Első körben hagytam az alkalmazások között játékokat is hát kár volt, másodkörben csak endomondo, instagram, trip advisor maradt.

Remélem valami segítséget adtam annak aki hasonló problémával küzd

2016. jún. 6. 12:45
 4/4 anonim ***** válasza:

A Facebook chatjével vannak komoly gondok, az fertőzött. Ezért jó az Eset ingyenes alkalmazása, a Social Media azt állandó megfigyelés alatt tartja és letiltja, ha valami vírusos.

[link]

2016. jún. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!