Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ajánlott letöltéskezelő...

Ajánlott letöltéskezelő ingyenes fájlhosztokhoz?

Figyelt kérdés
A Jdownloadert használtam jó darabig, de most új a gépem és annyi rosszat hallottam róla (tele van mindenféle ártó programokkal az új verzió), hogy valami alternatívát keresek Windows 10hez. Előre is kösz.

2016. máj. 13. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én általában a Primet használtam, bármit töltöttem le, engedte telepíteni az Eset, nem volt vele gond. Újabban ott is vannak toolbaros vacakok, azokat nem engedi.
2016. máj. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2016. máj. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Közben óvatosan végül mégis feltettem a JDownloadert, nem találtam hasonlót amivel gyorsan és egyszerűen lehetne összefogni képkódos letöltéseket. Leellenőriztem Spybottal meg utánaolvastam hova másolgat toolbarokat és semmit nem találtam idáig, úgyhogy valószínűleg jó lesz. Igazából elvileg csak annyi a trükk ami már jó pár ingyenes programnál előfordult amikor beletettek valamit, hogy nem szabad gyors telepítést választani és minden egyes telepítési fület nagyon el kell olvasni. Mert azt csinálja, hogy a szokásos tovább - elfogadom gombok fölé egyszer csak beírja hogy telepíteni akarod-e a sok szemetet és szerencsére el lehet utasítani.


Annak aki nem érti az angolt az a legegyszerűbb ha lát két gombot, hogy Accept meg Decline, akkor inkább nyomja meg a Declinét. Ha megáll a telepítő, akkor az kötelező, ha megy tovább akkor tuti szemét.


Nem vírus van benne csak ilyen idegesítő reklámozó program, de természetesen sokkal jobba békesség és nem utólag szenvedni a leirtásával hanem fel sem tenni.

2016. máj. 14. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!