Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom elérni, hogy...

Hogy tudom elérni, hogy semmilyen információt ne tudjon visszakeresni rólam az egyik ismerősöm, mint chatből mint az oldalamról? Facebook.

Figyelt kérdés

Szeretném, ha egy ismerősömmel közös chatből minden törlődne, neki és nekem is, és hogy a küldött képeket se tudja visszakeresni.

Ez valamivel megoldható? Tiltás? Törlés az ismerősök közül? Van mód erre?



2016. máj. 15. 02:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetetlen amit kersz. Ami az internetre felkerult, az mar nem zarhato el teljesen senki elol.
2016. máj. 15. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fake akkal leteszteltem. Nincs befolyásod a másik üzeneteire. Tehát onnan csak akkor fog eltűnni, ha ő maga törli.
2016. máj. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb, amit tehetsz, hogy letiltod, akkor már nem látja a korábbi bejegyzéseidet se, adatlapodra se tud rámenni, ha rákeres a nevedre, akkor se ad ki téged (viszont ha csinál egy új profilt, abból kedvére nézegethet). Viszont az ő üzenetei így se törlődnek, meg tudja majd nézni.
2016. máj. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. máj. 16. 00:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem fog működni!Ahogy írta az egyik válaszoló:tiltsad le!
2016. jún. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!