Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube-on az összes jó,...

Youtube-on az összes jó, lényegretörő és egyszerű nevek (pl. Superman, Shadow, America) mind foglaltak és vagy nemlépnek be évekig vagy pedig havonta egyszer és jóformán semmit se csinálnak a tök jó user-neveikkel, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit kéne erről gondolni? Szíve joga...
2010. ápr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
na igen,de viszont nem is törlik őket ez az abszolút pofára esés itt.... :(
2010. ápr. 9. 19:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Legközelebb gyorsabb leszel, és nem itt fogsz irigykedni.
2010. ápr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
öööm....LoL ? 2010 van XD lehetetlen,esetleg időgéppel xD
2010. ápr. 9. 20:09
 5/10 anonim ***** válasza:
Zavaró, de nem lehet velük mit tenni.
2010. ápr. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

engem is zavar de ez van :)

amúgy nekem is van egy jó kis nevem,szal nem irigykedek

egyébként ha annyira akarsz valamelyik névvel regisztrálni ezek közül,akkor írj utána,vagy elé számokat,vagy ha pl.a shadow5 foglalt akkor shadow005,szal h minnél több szám legyen :D én pl nevem után a születési évet tettem...

2010. ápr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

úristen...ti honnan jöttök? Irigylem a problémáitokat.

"összes jó, lényegretörő és egyszerű nevek (pl. Superman, Shadow, America)"


Ez hol jó, lényegretörő, és egyszerű? De most komolyan?

Semmi kreativitás benne, csak ellopod más szellemi termékét. Gondolod téged illet meg a Superman név? Mit tettél érte? De abban igazad van, hogy egy America nick neked is jólenne. Nem hiszem hogy nagyobb az IQ-d tőlük.


Gondold el, valamilyen meeting van és mindenkit kérdeznek hogy hogyan jött a nickneve. Nekem is van jópár. Tökjó történetekkel. Főleg főiskolai ivászatos dolgok.

És hozzádérnek: Superman13 honnan jött a nickneved? Elejét loptam, a végét meg mivel foglalt volt a superman1-12 hozzáadtam 1et... Kreatív...

2010. ápr. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ha kíváncsi vagy ALSADDAM a nickem és AZ IS foglalt honfoglalón is az voltam csak töröltek ,meg hát minden oldalra azzal regizek ,steam-en is ezzel regiztem ... itt is olyan email-el regiztem ,csakhát youtubeon nemsikerült XD ennyi,de am. nem magamra gondolok most ,másra is,ki nem akarna pl. spiderman nevvel regisztrálni és feltölteni trailert a legújabb filmjéről stb. ,én így gondoltam ,csak sajnos nemlehet mert már valaki elfoglalta és sose lép be vele..... köszönöm a figyelmet :)
2010. ápr. 9. 23:53
 9/10 A kérdező kommentje:
pontosítok....azokkal semmi bajom akik regisztrálnak mittom én...BudSpencer névvel és akkor töltenek fel filmzenéket vagy trailert ,vagy VALAMIT (azzal a névvel kapcsolatba) csinálnak,de nem vazze évekig be se lépni és most más jól kihasználná azt a nicket.De van egy másik irritáló dolog is, régebben írta youtube hogy ki mennyi videot nézett meg eddig,mno én most követtem pár ilyen lámának a channeljét kb 2005be regiztek és minden nap föntvannak de 10 meg 20 vidit néztek meg egészen 2005től,akkor ezekszerint micsinálnak youtubeon ha be is lépnek ?
2010. ápr. 10. 11:30
 10/10 anonim válasza:
a superman név a warnernél van és bármikor töröltethetik szerzői jogok miatt
2010. aug. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!